Jdi na obsah Jdi na menu
 


Texaský masakr motorovou pilou

Texaský masakr motorovou pilouFilm podle skutečné události, která se stala v 70. letech v Texasu. Psychopatický šílenec s motorovou pilou si ve sklepě jednoho starého domu doslova zřídil lidské řeznictví. Po několika málo letech byl na toto téma natočen první béčkový horor. Toto je jeho nové zpracování.

Texaský masakr motorovou pilouParta mladých lidí jede na koncert. Během jízdy kouří trávu a jinak dovádí a jen tak tak, že nesrazí ženu, která se úplně duchem nepřítomna potácí uprostřed silnice. Tak jí tedy zastaví a svezou. Když ale cizí žena zjistí, kam jedou, tak k jejich zděšení přímo před nimi spáchá sebevraždu. Díky této náhodě se dostanou úplně jinam než chtěli. Lístky na koncert jejich oblíbené kapely jsou jim najednou celkem k ničemu. V nejbližším motorestu, který najdou, zavolají šerifa, ale musejí jet za ním.

Texaský masakr motorovou pilouBěhem času zjistí, že je v tomto místě něco nenormálního. Nebo tu spíš nic není normální. Situace začne být vážnější, když se začnou postupně ztrácet v jednom starém domě. Za celým texaským masakrem stojí jeden šílenec s motorovou pilou, který se narodil s deformovaným obličejem a nyní se mstí všem, kteří se k němu dostanou. Úplně sám by ale nebyl zas takový soupeř, ale jako by mu všichni v jeho okolí pomáhali - někteří úmyslně, někteří mimoděk...

Nové zpracování zapomenutého příběhu je pěkný, ale stále béčkový, horor, který je děsivý především pomyšlením na to, že se skutečně stal. Nemůžu si pomoci, ale atmosférou filmu mi připomíná Jeepers Creepers.

O filmu:

Oficiální web: The Texas Chainsaw Massacre
Režie: Marcus Nispel
V hlavních rolích: Jessica Biel, Jonathan Tucker, R. Lee Ermey, David Dorfman
Rok: USA 2003

Úsvit mrtvých

Úsvit mrtvýchNový remake zombie hororu Úsvit mrtvých natočený Zackem Snyderem podle původního scénáře Jamese Gunna ze 70. let. Město napadlo cosi neznámého, zřejmě neznámý virus, který způsobuje, že zemřelí lidé opět ožívají jako zombie. Na následky jejich kousnutí člověk zakrátko umírá a stává se jedním z nich.

Úsvit mrtvýchNákaza se šíří velmi rychle a zakrátko zbude jen hrstka živých, kteří tvoří hlavní postavy filmu a kteří se zabarikádují ve velkém supermarketu, kde "zažívají různá dobrodružství" až do konce filmu. Občas se tam nějaký ten zombík dostane, občas někoho dalšího kousne a jinak tam klasicky zmateně pobíhají, křičí a vyjídají supermarket.

Úsvit mrtvýchPo technické stránce, zejména efektů a kamery, je Úsvit mrtvých zpracován výborně. K čemu to ale je, když u toho divák stejně usíná? Něco je zkrátka špatně. Jsou tam dlouhé prostoje, kdy se vůbec nic neděje. A i když víte dopředu, co se stane (film vás opravdu ničím nepřekvapí) musíte na to čekat deset minut. Film má spád snad jen úplně na začátku a úplně na konci, kdy se to zase ztrhne to tuctového závěru akčních filmů.

Úsvit mrtvýchAby horor v současné době zaujal, musí být zkrátka něčím originální. Jasně, že remake nemůže mít originální děj, ale může mít třeba originální zpracování nebp být něčím výjimečný na současnou dobu. Takto byl jen původní kvalitní film předělán do šablony současných tuctových hororů. Zkrátka, když dva dělají totéž, není to vždycky totéž. Stejně ale doporučuji z kina neodcházet předčasně, protože byste se připravili o to nejlepší a tím jsou závěrečné titulky, které jsem fakt nečekal, a které jsou dost vychytané. Škoda, že tak skvělé titulky nevyfásly nějaký stejně dobrý film.

O filmu:

USA, 2004, 97 min
Oficiální web: Dawn of the Dead
Režie: Zack Snyder
V hlavních rolích: Ving Rhames, Mekhi Phifer, Sarah Polley, Lindy Booth, Ty Burrell, Jake Weber, Boyd Banks, Hannah Lochner

Loď duchů

Loď duchůLoď duchů je další z řady povedených béčkových hororů od Dark Castle Entertainment, který jako obvykle neprošel kritikou chudáků, co do dnes nepochopili, že béčko je již samostatný hororový žánr a nikoliv označení pro druhořadý film.

Loď duchůV roce 1953 se za nevyjasněných okolností ztratila zaoceánská výletní loď - tak trochu jako Titanic. Úvodní scéna, ve které je názorně ukázáno, co se na lodi ve skutečnosti stalo, je naprosto dokonalá a dá se říct, že je to nejpovedenější scéna z filmu. To ale rozhodně neznamná, že by zbytek za nic nestál. Děj se dále přene se do současnosti, na palubu lodi zabývající se pátráním po neobjevených vracích. Ta jednoho dne tuto ztracenou loď objeví.

Loď duchůJelikož posádka vraky nehledá jen tak z dobré vůle, ale pro peníze, zajímají se především o to, co na lodi je a co by se dalo zpeněžit. Začnou tedy loď prohledávat. Po chvíli se ale začnou členové posádky záhadně ztrácet a těm co zbývají začíná být jasné, že tady něco není v pořádku. V závěru filmu si všiměte scény, která jasně naznačuje, že mořské zlo (sea evil) zničit nelze a pokud máte jenom trochu pocit, že se vám to povedlo, objeví se znovu jinde nebo v jiné podobě.

Loď duchůFilmové triky jsou na velice slušné úrovni, hudební doprovod rovněž. Vše je pak ještě podtrženo temnou atmosférou, která ze starého vraku dýchá. Dark Castle do toho také investoval nemalé peníze. Jak už to u snímků této společnosti bývá, mají trochu slabší scénář. Ale vzhledem k žánru to není rozhodující. Cílem b-hororů je rozptýlit, pobavit a hlavně poděsit diváka znuděného všedním dnem. A to Loď duchů rozhodně splňuje.

O filmu:

Loď duchů (Ghost Ship)
USA / Austrálie, 2002, 91 min
Režie: Steve Beck
V hlavníh rolích: Gabriel Byrne, Julianna Margulies, Ron Eldard, Desmond Harrington, Isaiah Washington, Alex Dimitriades, Karl Urban, Emily Browning

Dům voskových figurín

Dům voskových figurínDark Castle Entertainment přichází s dalším hororem, tentokrát jde o remake filmu House of Wax (Dům voskových figurín) z roku 1953.

Dům voskových figurínPartička teenagerů jede na fotbalový zápas, ale zabloudí a uvíznou kdesi v lese, kde jsou nuceni přespat. Jak se tak snaží nelézt cestu zpět na hlavní silnici a zjistit, kde vlastně jsou, každý z nich se postupně dostane k Domu voskových figurín. Jak záhy zjistí, v tomto domě je vše z vosku a to nejen figuríny, ale i nábytek, veškeré vybavení a naposledy i zdi. Zkrátka House of Vax je z vosku celý.

Dům voskových figurínHned tady musím filmu vytknout, že od začátku nápadně připomíná Texaský masakr motorovou pilou a také trochu Jeepers Creepers. Zkrátka béčkový horor podle šablony :-) Hereckému obsazení vévodí především Elisha Cuthbert (Sexbomba od vedle), dále pak Paris Hilton. Ostatní role byly obsazeny méně známými herci.

Dům voskových figurínZápletka je od začátku tak průhledná, že ji prokouknete během prvních minut. Městečko, ve kterém se Dům voskových figurín nachází, je totiž celé velmi podivné. Divný je i kostel, smuteční obřad, který v něm právě probíhá, pozůstalí atd., ale to hrdinové filmu, na rozdíl od diváků, neprokouknou a tak se postupně stávají oběťmi dvou, resp. tří, psychopatických bratrů, kteří toto městečko celé ovládají, aniž by o tom měl někdo sebemenší tušení. Likvidace lidí, kteří do městečka zabloudí, je skutečně brutální a vždy končí zalitím těla oběti do vosku (ať už za živa nebo po smrti), které se pak stává jednou z figurín ve voskovém městečku.

Dům voskových figurínNarážka na existenci posledního bratra, na konci filmu, je už opravdu jen pro pomalejší diváky, protože všichni ostatní to vědí od začátku. Za zmínku stojí závěrečná scéna, kdy se celý voskový dům ocitne v plamenech. Ve skutečnosti by to asi vypadalo jinak, ale i tak to bylo působivé. Ačkoliv mám Dark Castle Entertainment rád a je tady pár zajímavých momentů, Dům voskových figurín, bohužel, patří k tomu slabšímu, co vytvořili. Snad to příště bude lepší.

O filmu:

Dům voskových figurín
Austrálie / USA, 2005, 113 min
Oficiání web: House of Wax
Režie: Jaume Collet-Serra
V hlavních rolích: Elisha Cuthbert, Jared Padalecki, Jon Abrahams, Paris Hilton, Chad Michael Murray, Brian Van Holt

Saw II - Brutalita se násobí

Saw II Ani ne po roce přichází do kin pokračování úspěšného thrilleru, v němž si smrtelně nemocný psychopat hraje svými oběťmi na schovávanou. - Žij nebo zemři. Vyber si.

Saw II Skupinka osmi mladých lidí se právě probudila v tmavé špinavé místnosti a žádný z nich neví kde. (Nepřipomíná vám to něco?) Nikdy předtím se neviděli, ale přesto mají něco společného - neváží si života, který jim byl dán a tak se nedobrovolně stávají šachovými figurkami ve hře s pevně stanovenými pravidly. Ve hře, jejímž cílem je přežít.

Saw II Mezi uvězněnými je i Amanda, jedna z hráček z prvního dílu. Už jednou dostala lekci, ta jí ale zřejmě nestačila. Spolu s ostatními musí vyřešit stejný úkol - najít někde v domě schovanou protilátku k smrtelně jedovatému nervovému plynu, který právě dýchají. A mají na to jen 2 hodiny. Hra začíná…

Saw II Celou tuhle "maškarádu" sledují na monitorech policisté v domě vraha, jenž se schválně nechá vyčmuchat hned v úvodu filmu. Proč? Chce, aby ho Někdo poslouchal, aby s ním Někdo mluvil. (Nepřipomíná vám to něco?) Ten pan Někdo je detektiv Matthews, otec jednoho z uvězněných, jenž se zoufale snaží zachránit svou ubohou ratolest. Bohužel si však neuvědomuje, že on sám je také jedním z hráčů, i on musí bojovat o spasení..

Saw II Klipovitě natočený film je opět plný šikovně vymyšlených, krvavých a hodně bolestivých pastí, pastí, pastiček. Čím více krve, tím více napětí a nervozity, s nimiž přímo úměrně roste hustota výskytu "oblíbených" slov fuck a shit. A jelikož naši bojovníci jsou v těžké depresi již od samého začátku, čeká nás solidní průvan. (Opět) překvapivý závěr nastavuje zrcadlo (opět) šokující pointě, jenž zároveň otevírá dveře dalšímu pokračování. Dobrý, ale jednička byla lepší..

O filmu:

Saw II
Režie: Darren Lynn Bousman
Scénář: Darren Lynn Bousman, Leigh Whannell
V hlavních rolích: Tobin Bell, Franky G, Dina Meyer, Beverley Mitchell, Glenn Plummer, Donnie Wahlberg, Emmanuelle Vaugier
USA, 2005, 93 min

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Какой отличный сайт

(AntonWaw, 3. 6. 2020 10:01)

Утром познавал содержание сети интернет, вдруг к своему восторгу открыл интересный веб-сайт. Вот ссылка: https://jizz.cloud/ru/ . Для меня этот сайт оказался очень оригинальным. Всего хорошего!

Все о похудении и диетах

(edosScari, 3. 6. 2020 6:16)

Девушки сегодня сильно заботятся о своей фигуре и правильном питании, а иногда следуют не совсем правильным советам. Сайт https://jirabas.ru поможет Вам защититься от вредных советов. На портале опубликовано много полезной информации о диетах, правильных упражнениях и о питании. Если у Вас целлюлит или нужно срочно сжечь немного жира — Вы найдете упражнения, нацеленные именно на это. Тут же узнаете о полезных свойствах некоторых продуктов, о которых даже не подозревали!

歐客佬精品咖啡

(Calebforce, 2. 6. 2020 23:58)

歐客佬精品咖啡 https://www.oklaocoffee.tw/

Каталог врачей Москвы

(imirelraf, 2. 6. 2020 23:14)

В поисках лечащего врача или просто хорошего специалиста можно столкнуться с трудностями… Точно ли стоит доверять доктору? Обратитесь на сайт https://1001vrach.ru и ознакомьтесь с отзывами врачей разных специализаций. Это поможет Вам выбрать врача, который подойдет именно Вам по квалификации и по адресу работы. Это лучший способ, который позволит сэкономить время и нервы. Вам не придется ходить по больницам самостоятельно и на собственном опыте все узнавать. Поэтому просто ознакомьтесь со списком врачей и выберите доктора в своем районе.

Работа вахтовым методом в Магадане

(yagkoaness, 2. 6. 2020 23:12)

Компания «Арбат» в Магадане является одной из самых крупных по добыче золота в регионе и регулярно ищет новых сотрудников для работы на площадках. На сайте https://www.xn----7sbaabaqef0fq8d.xn--p1ai/ каждый желающий может узнать больше о компании, а также найти вакансии. Со списком предложений можно ознакомиться в соответствующем разделе — там же есть возможность сразу узнать примерную зарплату, перейти на страницу конкретной специальности и узнать, что от Вас потребуется, как от сотрудника. Оставляйте заявку уже сейчас и становитесь в очередь на собеседование.

FreeSerial — сериалы смотреть онлайн бесплатно

(masheAntet, 2. 6. 2020 16:30)

Любите смотреть сериалы, но не знаете, где найти все, что Вам нравится? Тогда переходите на сайт https://freeserial.net/ — здесь каждый пользователь сможет найти сериал на свой вкус и насладиться просмотром. Веб-ресурс имеет удобный интерфейс, благодаря которому Вы легко найдете что-то, чтобы скрасить досуг. Есть категории, ранжированные по годам выпуска, а также по жанрам. Также присутствует поисковая строка — введите название сериала или ключевое слово, а система предложит подходящие варианты.

Arcade games

(ernyhhig, 2. 6. 2020 16:30)

Уже много лет пользователи обращаются к одному простому способу скрасить время — поиграть в браузерные аркады. Найти их Вы сможете на сайте https://gamerx.site — здесь находится много интересных и простых игр. Можно провести свой досуг в них самостоятельно или занять непоседливого ребенка гонками, куклами и другими игрушками в электронном виде. Если не хотите листать весь список игр, воспользуйтесь каталогом, чтобы найти что-то конкретное или тематическое. Также можно воспользоваться классической поисковой строкой.

Схемы выигрыша в казино 1xslots

(GeorgehoOva, 2. 6. 2020 10:57)

?НОВАЯ СХЕМА

Максимальный Выигрыш 30,000Р

1??Заходишь по ссылке https://bit.ly/3ebaFTa регистрируешься и вносишь первый депозит в размере 500 Р, ни больше не меньше и ПРОГРЕВАЕШЬ АККАУНТ.

??Прогрев осуществляется для того, чтобы твой аккаунт не был заблокирован, после вывода такой большой суммы

2??После прогрева пополняешь повторно счет на 550 рублей, заходишь в игру « ??Mystery of Aztec» и следуешь строго схеме:

Lines 3- Total Bet 24 - 3 раза
Lines 1 - Total Bet 25 - 3 раза
Lines 9 - Total Bet 45 - 4 раза
Lines 3- Total Bet 24 - 3 раза
Lines 1 - Total Bet 25 - 3 раза
Lines 9 - Total Bet 45 - 4 раза

3??Благодаря этому алгоритму срабатывает баг и ты выигрываешь! Потом выводишь свои деньги и не забудь меня отблагодарить

??СХЕМА РАБОТАЕТ ТОЛЬКО НА САЙТЕ. ПРИЛОЖЕНИЯ НЕ КАЧАТЬ
Удачного заработка
Не забывайте кидать отзывы

Хотите еще больше схем? Смотрите по ссылке https://t.me/casinoxslots

highly praised website

(Charlessob, 1. 6. 2020 20:30)

browse this site https://erofus.online/shemale/

Aliespress, score

(HarryJaw, 1. 6. 2020 8:43)

Как выбрать лучшее серверное решение для вашего бизнеса

Серверы являются важной частью технологической инфраструктуры бизнеса. Они содержат файлы, приложения, веб-сайты, обеспечивают удаленный доступ для ваших сотрудников и многое другое.

Без серверов ИТ-операции остановились бы. Вот почему так важно принять правильное решение при выборе среды вашего бизнес-сервера.

Первым шагом является понимание различных типов сред, в которых могут работать серверы. Это следующие среды: https://t.co/HZ0Tj6B6tR

Shopping, Aliexspress

(RobertFek, 1. 6. 2020 5:37)

Выбор наилучшей серверной среды для вашего крупного или малого бизнеса - 2020 Руководство

Серверы являются важной частью технологической инфраструктуры вашего бизнеса. Они содержат файлы, приложения, веб-сайты, удаленный доступ для ваших сотрудников и многое другое. Без них ваши ИТ-операции остановились бы. Вот почему так важно принять правильное решение, когда придет время выбирать серверную среду для большого или малого бизнеса. ЧИТАТЬ ДАЛЕЕ: https://t.co/trwraJlX2x

Цветок женское счастье

(dahardotwevy, 1. 6. 2020 4:15)

У многих людей дома наверняка есть цветы, которые также могут болеть и увядать по разным причинам. Если Ваше растение начало чернеть, то на странице https://female-happiness.com/dom/domashnij-ochag/11610-pochemu-cherneet-zhelteet-tsvetok-zhenskoe-schaste.html есть вся информация об этой проблеме, приведены способы ее решения. Очень информативная статья даст ясное понимание о том, что же такое почернение и почему оно происходит. Для каждой причины есть отдельное решение и подробная инструкция. Вылечите Вашего «зеленого друга» благодаря этому интернет-порталу!

Создание сайтов с уникальным дизайном

(mermedaMat, 1. 6. 2020 0:45)

Вам срочно нужен красивый и функциональный сайт? Обращайтесь по данной ссылке https://studio.ell.su/ и переходите на официальный сайт студии дизайна. Амбициозная студия по web-разработке создаст сайт даже высокой сложности, учитывая любые пожелания клиента. Качественный сервис и отзывчивость персонала — лишь несколько из многочисленных плюсов студии. Хоть скорость разработки достаточно высокая, качество конечного продукта от этого не ухудшается. Также предоставляются услуги по SEO-оптимизации, что сделает Ваш сайт еще более известным на просторах интернета.

Онлайн игры – гайды, обзор, советы

(martysinOvelp, 31. 5. 2020 20:36)

Миллионы игроков ежедневно исследуют миры онлайн-игр, делают это в одиночку или собираются в команды. Но недостаточно просто бегать по виртуальным землям — нужно всегда оставаться в курсе событий и читать новости. В этом поможет сайт https://game-albion.ru — на нем регулярно публикуются обновления, анонсы и другие новости. Узнавайте о том, что ждет Вас в новых проектах или что разработчики придумали для уже популярных игр. Читайте гайды и обзоры, прежде чем начать играть, и решайте, подходит ли тот или иной проект для Вас или стоит обратить внимание на другой.

Приветик!

(Colinmap, 31. 5. 2020 16:01)


схемы в казино вулкан отзывы https://t.me/casinoxslots

Все об игре майнкрафт

(isidalaweply, 31. 5. 2020 13:37)

Игра «Minecraft» стала очень популярной, и для нее было создано много модификаций и текстур, которые можно скачать и установить. Все их можно найти на сайте https://mcpemod.net и там же скачать для установки в свою игру. Карты и текстуры помогут в значительной мере разнообразить игровой процесс и сделать Ваши приключения по виртуальному миру намного интереснее. Вы сможете не только скачать дополнения, но и почитать инструкции о том, как установить их на Ваш компьютер, чтобы они заработали. Так что не придется самостоятельно во всем разбираться — все уже рассказали опытные игроки.

Полезная информация для всех

(magamesEdupS, 31. 5. 2020 10:29)

Хотите быть в курсе последних новостей со всего мира? Переходите на сайт https://info-4all.ru/ и следите за публикациями. Каждый пост написан профессионалами своего дела, которые проверяют любую информацию на подлинность, после чего создают информативные и качественные тексты. Огромное количество разделов позволяет каждому пользователю быстрее ориентироваться на сайте и читать интересующую конкретно его информацию. Кроме новостей выставляются полезные руководства по различным темам: от легкого заработка на дому до диет и похудения.

Work at home 2020

(CarlosGlalo, 31. 5. 2020 8:43)

Обалденный анализ Сrоwd1 - откуда миллиарды денег в проекте https://youtu.be/rC47THhKXx8 почему побиты рекорды мира роста МЛМ - более 5 млн. партнеров за пол-года, почему ТАК много платит бинар, сколько дают акции (пассивный доход), биткоины и вывод денег на карты и мн. др

Женский портал

(hovmesorhymn, 31. 5. 2020 6:44)

Сайт под названием «Женские сплетни» находится по ссылке https://zhenskiespletni.ru и поможет всем дамам найти новую и интересную информацию для себя. Здесь Вы найдете много полезного: советы по кулинарии, отношениям, красоте и здоровью. Вся информация удобно поделена на тематические разделы. На информационном портале можно узнать о том, как правильно ухаживать за волосами, а также как можно влюбить в себя мужчину небольшими женскими хитростями. Пользуйтесь советами, полюбите себя и Вас полюбят все окружающие люди!

Shopping, Aliexspress

(RobertFek, 31. 5. 2020 5:28)

Xrumer est un outil de referencement noir, un programme unique pour spammer des commentaires, des forums ou des livres d'or.
Appele pour faire la publicite du site ou de ses services individuels, Khrumer place automatiquement des textes, des liens ou des annonces sur des ressources tierces.

Auparavant, des programmes comme celui-ci etaient combattus avec Captcha, mais la version mise a niveau de Khrumer agit avec prudence, ce qui lui permet de placer des messages dans toutes les sections du site.

Vous ne pouvez acheter Khrumer que pour de l'argent; cela fonctionne avec Windows OC. Parmi ses caracteristiques, on distingue:

En travaillant avec plusieurs ressources en meme temps, vous pouvez mettre plusieurs messages a la fois.
Khrumer peut s'inscrire independamment sur un site ou un forum, remplir un profil, laisser des commentaires.
Le programme peut fonctionner avec une variete de CMS.
Le message publie peut etre place dans differentes versions, pour cette raison, les moteurs de recherche ne prennent pas ces textes pour un message et ne les punissent pas avec des filtres ou une interdiction.
Les outils de Hrumer deviennent de plus en plus chaque annee.

Les opinions des optimiseurs sur Khrumer etaient partagees. D'une part, le programme contribue a promouvoir le site et a attirer les visiteurs, d'autre part, il s'agit toujours de fraude par rapport aux moteurs de recherche.
https://t.co/U0ZhJ2k9rY


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99

následující »